KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 16143353
nr 1614 3353
Allan Egnell
(1884-1960), Sverige
Kolteckning, Karoliner. "Skiss". Signerad. Bladets mått: 59x80 cm, yttermått inklusive ram:
Kondition: slitage, skador
Allan Egnell, svensk målare, grafiker och illustratör född 1884, död 1960.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:07:09
20/4 23:29:42
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Allan Egnell
Läs mer om Allan Egnell
Allan Egnell
Kondition: slitage, skador
Läs mer om Allan Egnell
nr 1614 3353
Allan Egnell
(1884-1960), Sverige
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 22 april 2024 |
20/4 23:29:42 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Allan Egnell